Harry Potter i Czytacz Myśli to elektroniczna gra jednoosobowa, skierowana do miłośników Harrego Pottera. Ma banalnie proste zasady, ale wc...

Harry Potter i Czytacz Myśli - Gra elektroniczna

By | 10:00 Napisz komentarz
Harry Potter i Czytacz Myśli to elektroniczna gra jednoosobowa, skierowana do miłośników Harrego Pottera. Ma banalnie proste zasady, ale wcale nie jest taka łatwa jak to się początkowo nam wydawało - trzeba posiadać dużą wiedzę na temat książek z serii Harry Potter, by nas żadnym pytaniem nie zagięła.

Recenzja gry Harry Potter i Czytacz Myśli

Zabawa polega na tym, że myślimy o którejś postaci z uniwersum Harrego Pottera, a gra za pomocą pytań próbuje odgadnąć co mamy na myśli. Na pytania możemy odpowiedzieć tak, nie, nie wiem, to zależy. Więc to nie jest tak, że musimy wiedzieć absolutnie wszystko o danej postaci, bo zawsze możemy odpowiedzieć że nie wiemy czy na dane pytanie odpowiedzieć tak czy nie - ale też gdy będziemy w kółko tak odpowiadać, to gra nigdy nie zgadnie. Mi się zdarzyło źle ją naprowadzać na postać i mimo że myślałam że dużo wiem o świecie Pottera, to jednak muszę przeczytać książki jeszcze raz. Może wtedy nie będę tak często używać przycisku nie wiem ;)

Odgadnięte postacie gra zapisuje w Myślodsiewni, a w instrukcji mamy zaznaczone trofea do zdobycia, na przykład gdy odnajdziemy (czyli gdy gra odgadnie) kilku gryfonów. Tych trofeów trochę jest, ich zdobycie z pewnością zajmie sporo czasu.

TUTAJ sprawdzisz gdzie grę można kupić najtaniej.Harry Potter i Czytacz Myśli to fantastyczny pomysł na prezent nie tylko dla dzieci, ale również dla każdego potteromaniaka! Jest niewielkich rozmiarów, niestety nie posiada regulacji głośności a głośnik znajduje się z tyłu, więc gdy leży na stole czy kocu dźwięk jest trochę przytłumiony (w poniższym filmie możesz posłuchać różnicę w dźwięku gdy gra leży i gdy jest trzymana w rękach)

Zobacz jak grać w grę Harry Potter i czytacz myśli:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Wszystkie linki na blogu kierujące do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: