Minecraft: Kopalnia projektów , czyli odtwórz w Minecrafcie realny świat to ogromna i ciężka publikacja pełna inspiracji i przepięknych zdjęć.

Minecraft: Kopalnia projektów

By | 19:00 Napisz komentarz
Minecraft: Kopalnia projektów, czyli odtwórz w Minecrafcie realny świat to ogromna i ciężka publikacja pełna inspiracji i przepięknych zdjęć.

Recenzja książki Minecraft: Kopalnia projektów

Gra Minecraft to nieskończona, kreatywna przestrzeń w której można dać upust swojej wyobraźni. Tam można wszystko. I udowodnili to gracze z całego świata, a Harper Kids niejedną już książkę nie tylko z inspiracjami, ale też instrukcjami do gry, wydało. Dziś trzymam w rękach coś, co zachwyciło moje dzieci ogromnie. To prawdziwa kopalnia pomysłów i gotowych projektów!

TUTAJ sprawdzisz ile książka kosztuje.


Co chcesz dziś zbudować? Wesołe miasteczko? Akwarium? Basen? Scenę koncertową, centrum handlowe, a może sieć autostrad albo park wodny? Skusisz się by odwzorować w grze znane budowle, jak Piramida Cheopsa, Statua Wolności, Wielki Mur Chiński? Niesamowicie podoba mi się zamek, który był inspiracją dla tego z filmów Disneya, ale obawiam się że nie dam rady go odtworzyć. Niemniej jednak w książce wygląda wspaniale!


Jest tu też Etna, Las Deszczowy, Wodospady Wiktorii i mnóstwo innych rzeczy które znamy z naszego, rzeczywistego świata. To pierwsza taka książka, w dodatku pełna instrukcji i wskazówek, dzięki którym możemy jeszcze bardziej wzbogacić nasze minecraftowe światy.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: