Oczarowała mnie ta książka. Ależ jest piękna! Ilustracje pani Agnieszki Żelewskiej zachwyciły nie tylko mnie, ale również moje dzieci. Encyk...

W podróży - Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska

By | 12:00 Napisz komentarz
Oczarowała mnie ta książka. Ależ jest piękna! Ilustracje pani Agnieszki Żelewskiej zachwyciły nie tylko mnie, ale również moje dzieci. Encyklopedia polsko-angielska W Podróży stała się ostatnio jedną z częściej wyciąganych z półki książek do nauki angielskiego.

W podróży
Wnętrze książki jest niesamowicie kolorowe. Na każdej rozkładówce bardzo dużo się dzieje, znajdziemy tu mnóstwo szczegółów, pojazdów, zwierząt i ludzi, którzy podróżują. Każda strona to inny temat. A zaczynamy od "Przy drodze" - poznamy wiele przeróżnych pojazdów, odwiedzimy wiejski domek i jego mieszkańców, sprawdzimy co się dzieje na polu i jak spędzają czas bywalcy campingu. Książka ma mnóstwo okienek - zaglądajcie pod nie, bo kryją się za nimi przeróżne rzeczy!


W podróży

Odwiedzimy morze. Pojedziemy pociągiem do miasteczka, w którym znajduje się piękny zamek (z czarownicą!) Spędzimy czas w hotelu, wybierzemy się w góry, odwiedzimy lotnisko. Wszędzie znajdziemy bardzo dużo elementów, których nazwy zostały zapisane nie  tylko po polsku, ale też po angielsku. W podróży to wspaniała książka!

W podróży

W podróży

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: