Sabotażysta to karciana gra dla aż 10 graczy, która ma proste do wytłumaczenia zasady i ciekawą mechanikę. Wcielamy się w niej w rolę górni...

Sabotażysta. Recenzja gry

By | 11:00 Napisz komentarz
Sabotażysta to karciana gra dla aż 10 graczy, która ma proste do wytłumaczenia zasady i ciekawą mechanikę. Wcielamy się w niej w rolę górników lub sabotażystów, w zależności od tego co nam się wylosuje z karty.

Sabotażysta

Recenzja gry Sabotażysta na YouTube:


TU SPRAWDZISZ AKTUALNE CENY

Sabotażysta

Górnicy próbują zrealizować cel - dokopać się do bryłki złota. Sabotażyści muszą im to utrudnić ale tak, by ci się nie zorientowali że im przeszkadzają. To gra, w której wymaga się od nas odrobiny sprytu, dobrego planowania swoich ruchów - bo sabotażysta nie może dać się odkryć. Czasem może się zdarzyć, że w danej rundzie nie będzie w ogóle sabotażystów, wtedy nasza wygrana stoi pod wielkim znakiem zapytania. A jest o co walczyć - bryłki złota nie leżą na ulicy :)

Sabotażysta

Jak grać w grę Sabotażysta?

W naszej turze będziemy zagrywać kartę lub pasować. Możemy zagrać kartę akcji i wykonać ją od razu, albo dołożyć kopany korytarz do tego już znajdującego się na stole. Musimy przekopać się do celu z bryłką złota, unikając przy tym kart z kamieniami (dwie z trzech kart celu to kamienie). Gra przyniesie wam sporo ciekawych wrażeń, a dzięki niewielkiemu opakowaniu zabierzecie ją ze sobą wszędzie.

Sabotażysta to gra karciana przeznaczona dla co najmniej trzech graczy - do aż dziesięciu, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako rozrywka na rodzinne spotkania w większym gronie czy jako gra imprezowa. Im więcej osób siedzi przy stole, tym ciekawiej!

Sabotażysta

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: