Gwiazda do wyplatania od Piatnik czyli zestaw do robienia bransoletek. Pamiętacie przyczepianie muliny agrafką do spodni i zaplatanie brans...

Gwiazda do wyplatania. Recenzja

By | 09:00 Napisz komentarz
Gwiazda do wyplatania od Piatnik czyli zestaw do robienia bransoletek. Pamiętacie przyczepianie muliny agrafką do spodni i zaplatanie bransoletek przyjaźni? :) Jeśli sięgniecie po tę gwiazdę, wspomnienia wam wrócą..

Jak działa gwiazda do wyplatania? Jak robić na niej bransoletki? W którą stronę przekładać sznurki?

Zobacz koniecznie videorecenzję:Jeśli chcesz zobaczyć tylko gwiazdę, przesuń film na 8:55To nie są identyczne bransoletki jakie robiłam w dzieciństwie, ale też są ze sznureczków i też pięknie wyglądają. W opakowaniu mamy sznurki do zrobienia jednej bransoletki. Jeśli będziecie szykować kolejne, pamiętajcie by zawsze ucinać kawałki muliny po około 50cm i musi być ich siedem - tyle potrzeba na jedną bransoletkę. Nie będę tutaj opisywać sposobu zaplatania bo wszystko pokazałam w filmie. Napiszę tylko, że gwiazda jest super! Duża, drewniana, idealne zarówno dla przedszkolaków jak i dla starszych miłośników kreatywnych zabaw.


Minus jest jeden i dotyczy tylko pudełka - nie cierpię przechowywać powietrza, a tu niestety to ma miejsce. Gwiazda spokojnie zmieściłaby się w o połowę mniejszym opakowaniu. Ten zestaw do robienia bransoletek jest bardzo fajny!


---
Recenzja w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: