W życiu każdego dziecka przychodzi taki czas, kiedy zaczyna mieć swoje prywatne skarby. I nie chce dzielić się nimi z innymi, szczególnie z ...

Elektroniczny sejf Tych Trzech. Recenzja zabawki

By | 10:00 Napisz komentarz
W życiu każdego dziecka przychodzi taki czas, kiedy zaczyna mieć swoje prywatne skarby. I nie chce dzielić się nimi z innymi, szczególnie z młodszym rodzeństwem. Nie zawsze jest gdzie je bezpiecznie przechowywać. Chyba że macie w domu sejf. Sejf zabawkę rzecz jasna!

Zabawkowy sejf

Recenzja zabawki Digital Safe Tych Trzech ??? na YouTube:
Zabawkowy sejf

Elektroniczny sejf mówi do nas w języku angielskim, ale nie przejmujcie się tym - nawet jak dziecko nie zna języka, poradzi sobie bez problemu z obsługą. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8+ i jest idealną skrytką na skarby.

Zabawkowy sejf

Aby uruchomić sejf, należy przytrzymać przez kilka sekund przycisk Enter. Następnie wpisujemy kod - domyślny jest 1 2 3 4. Jeśli chcemy zmienić na inny, musimy wdusić specjalny guzik znajdujący się od spodu sejfu - palcem tego jednak nie zrobimy co jest dobre, bo młodsze dzieci nie zmienią starszym kodu na nie wiadomo jaki :) Od spodu jest też przycisk manualnego otwierania sejfu - w przypadku gdyby dziecko zapomniało kodu albo baterie by się wyczerpały.

Koniecznie zajrzyjcie na YouTube zobaczyć, jak sejf działa!

Zabawkowy sejf

---
Recenzja w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: