24 godziny to seria przygodowych komiksów z edukacyjnym wątkiem, w której to przeniesiemy się wprost do niezwykłych, niedostępnych dla nas ...

24 godziny w epoce kamienia i 24 godziny na Antarktydzie

By | 09:00 Napisz komentarz
24 godziny to seria przygodowych komiksów z edukacyjnym wątkiem, w której to przeniesiemy się wprost do niezwykłych, niedostępnych dla nas na co dzień miejsc i spędzimy tam całą dobę - żyjąc jak tubylcy.

24 godziny
SPRAWDŹ AKTUALNE CENY:

24 godziny

W książce 24 godziny na Antarktydzie wraz z mechaniczką Viv zwiedzimy stację badawczą i poznamy życie jej mieszkańców. Sprawdzimy jak pracują i co robią po pracy, a dodatkowo będziemy musieli wziąć udział w misji ratunkowej!

24 godziny

Komiks 24 godziny w epoce kamienia przeniesie nas wprost w czasy prehistorii, gdzie razem z pewną dziewczyną będziemy przyglądać się życiu jej rodziny. Zapolujemy na jedzenie i przygotujemy je sobie, a na nasze życie czyhać będą niebezpieczne zwierzęta.

24 godziny

Komiksy mają bardzo ładne wnętrza, kolorowe ilustracje nadają im charakteru, a edukacyjny walor wzbogaci wiedzę czytelników dotyczącą danego zakątka świata (czy też prehistorii w wypadku Epoki). Fajnie jest zobaczyć, jak żyje się w miejscach dla nas niedostępnych, jak spędza się tam wolny czas i co robi pracując. Mam nadzieję, że seria ta wzbogaci się o jeszcze niejedną pozycję!

Spędź też z nami 24 godziny w kosmosie i dżungli - KLIK.

24 godziny

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: