W Pawim Oczku było błogo od szumiących motylich skrzydeł smaganych powiewami wiatru. To maleńkie miejsce było oazą zamieszkiwaną przez Krask...

Podróżniczek. O małym ptaszku, który rozprawił się z wielkimi kłamstwami

By | 14:00 Napisz komentarz
W Pawim Oczku było błogo od szumiących motylich skrzydeł smaganych powiewami wiatru. To maleńkie miejsce było oazą zamieszkiwaną przez Kraski, ptasi ród z wielobarwnymi piórkami. Życie tam płynęło spokojnie do czasu... Zły Sępnik niestety wszystko zmienił.

Podróżniczek
Kiedy zły Sępnik pojawił się w Pawim Oczku, zapragnął je mieć. Zapragnął nim rządzić i posiadać na własność. Dwa miesiące zajęło mu poznawanie wszystkich jego zakamarków, zwyczajów i sekretów Krasków. W końcu pokazał swą prawdziwą, złą naturę i ogłosił się władcą.


Podróżniczek

Ale Sępnik nie był jedynym ptakiem poza Kraskami, który zamieszkiwał Pawie Oczko. Był tam jeszcze Podróżniczek. Został podrzucony jako jajko Kraskom właśnie, które go wychowały i pokochały od pierwszego spojrzenia - mimo że różnił się od nich bardzo. Podróżniczek był ciekawym świata urwisem, który postanowił opuścić gniazdo wbrew zaleceniom rodziców. Jak możecie się domyśleć, od tego momentu zaczęły się jego przygody...

Podróżniczek

Recenzja książki Podróżniczek

O tym, co się wydarzy dalej, musicie przeczytać sami. Zdradzę tylko, że będziecie się z pewnością dobrze bawić w towarzystwie Podróżniczka. To piękna książka nie tylko jeśli chodzi o treść, choć to jest oczywiście najważniejsze - ale także wizualnie. Wspaniale wydana, na wyjątkowym papierze i ma cudowne ilustracje. Niewątpliwie jest to prawdziwa perełka wśród książek dla dzieci. I koniecznie przeczytajcie do samiuśkiego końca, aż do Słówka od autorki.

Podróżniczek

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Lemoniada.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: