Poznaj Bluey oraz Poznaj Bingo to dwie kartonowe książki z bajki doskonale znanej dzieciom ze szklanego ekranu. Bluey i jej młodsza siostr...

Poznaj Bluey i Bingo! - Recenzja książek

By | 08:00 Napisz komentarz
Poznaj Bluey oraz Poznaj Bingo to dwie kartonowe książki z bajki doskonale znanej dzieciom ze szklanego ekranu. Bluey i jej młodsza siostra Bingo zapraszają do swojego niezwykłego świata!

Blue i Bingo

Poznaj Bluey - Recenzja książki

Blue od samego rana chce się bawić. Szczególnie uwielbia zabawy ze swoją siostrą, o ile sama może ustalać ich zasady. Doskonale organizuje zabawy z przyjaciółmi, ale lubi też spędzać czas z tatą. Nasza bohaterka uwielbia przytulać się do mamy i rozmawiać z nią o wszystkim. A najmilej jest wieczorami, kiedy po całym dniu szalonej zabawy, można spędzić spokojny czas z rodziną.


Blue i Bingo

Poznaj Bingo - Recenzja książki

Bingo ma cztery lata i jest siostrą sześcioletniej Blue. Ona też bardzo lubi się bawić, a także wymyślać sobie nowe imiona które często zmienia. Bingo uczy się od Blue i stara się być samodzielna. Ta książeczka również kończy się wieczorną sceną - zobaczymy, co robi Bingo przed pójściem spać.

Blue i Bingo

To przepięknie wydane, bajecznie kolorowe książeczki, które z pewnością skradną serduszka małych miłośników bajki Bluey. Jest tylko jedna rzecz, która trochę kłuje me oczy - rozmiar książek. Ta o Bingo jest mniejsza od tej o Blue. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że Bingo jest młodsza, dlatego dostała mniejszą książkę? A ja tak lubię, gdy książki z serii są identyczne wymiarowo - to tak ładnie wygląda na półce :) 

Blue i Bingo

Blue i Bingo

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: