12 sposobów na szczęście to książka z serii "dwunastu" - tym razem polscy autorzy zabiorą nas w podróż po szczęściu. Czy też racz...

12 sposobów na szczęście - Recenzja książki

By | 15:00 Napisz komentarz
12 sposobów na szczęście to książka z serii "dwunastu" - tym razem polscy autorzy zabiorą nas w podróż po szczęściu. Czy też raczej wskażą drogę, by to szczęście osiągnąć.

12 sposobów na szczęście
Iwona Czarkowska, Liliana Fabisińska, Agnieszka Frączek, Beata Majchrzak, Anna Onichimowska, Beata Ostrowicka, Marcin Pałasz, Eliza Piotrowska, Marcin Przewoźniak, Anna Sójka, Maria Szarf - to ich opowiadania w tej niezwykle barwnej, wartościowej książce znajdziemy.


12 sposobów na szczęście

W książce przeczytamy o rodzinnych rytuałach (w historii o czwartkowych wieczorkach gier planszowych), wspólnocie (w biwakowej opowieści), rozwijaniu swojego hobby, cieszeniu się z drobnych rzeczy, o supermocach w opowiadaniu o Babie Jadze, o pomocy innym, relacji z rodziną (kilka rozdziałów dotyczy rodziny), o przyjaźni, marzeniach, osiąganiu celów i wdzięczności. Historie nie są długie, a ich lektura skłoni was do refleksji, do przemyśleń i zastanowienia się nad tym, co przynosi szczęście.

12 sposobów na szczęście

Ten pełen kolorowych ilustracji zbiór opowiadań o szczęściu przyniesie czytelnikom wraz z nutką nostalgii - nadzieję. Można być szczęśliwym w każdym momencie życia. Trzeba tylko nauczyć się tej niełatwej sztuki dostrzegania szczęścia w tym, co nas otacza.

12 sposobów na szczęście

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Papilon.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: