Zacisze Krecika to poruszająca kontynuacja wzruszającej książki o stracie -  Żegnaj, Niedźwiadku .

Zacisze krecika. Recenzja książki

By | 16:00 Napisz komentarz
Zacisze Krecika to poruszająca kontynuacja wzruszającej książki o stracie - Żegnaj, Niedźwiadku.

Zacisze Krecika
Krecik i Bóbr spędzają miłe chwile w domku na drzewie. Obserwują nocne niebo, czytają książki.. Zapalają lampy tak, jak co noc robił to Niedźwiadek. Cieszą się błogością tych momentów. I wtedy do domku ktoś puka.


Zacisze Krecika

Królika z Małym Kicusiem zobaczyli światło i przyszli. Wraz z Krecikiem słuchali czytanych przez Bobra bajek, zajadając się pysznym ciastem. Kolejnego wieczora znów się spotkali. I znów ktoś zapukał - tym razem była to Wiewiórka. Przyszła z ukulele i postanowiła zagrać dla przyjaciół. I tak każdego wieczora ktoś nowy przychodził do domku, aż zrobiło się niezwykle tłoczno. I przytłoczyło to Krecika. Wtedy Bóbr wpadł na pomysł. Wraz z przyjaciółmi zorganizowali Krecikowi miejsce, w którym będzie mógł być sam. Jego prywatne zacisze... Szczęśliwy Krecik z przyjemnością spędzał tam czas. A później, jak po świetle latarni, wiedziony lampami zapalanymi co wieczór przez Bobra, wracał do domku na drzewie w objęcia przyjaciół.

Zacisze Krecika

Zacisze Krecika to otulająca opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca. O byciu sobą. O tym, że czasem potrzebujemy pobyć w samotności. Ale dobrze mieć do kogo wrócić. Dobrze, gdy ktoś na nas czeka i zawsze przyjmie z otwartymi ramionami. Książka ma piękne ilustracje i jest bardzo wartościową lekturą.

Zacisze Krecika

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: