Kra, Kra, Masakra! to drugi tom serii Arlo i Pips - dwójki przyjaciół, których przyjemność poznać miałyśmy dopiero od tej książki, ale kied...

Kra, Kra, Masakra! Arlo i Pips - Recenzja książki

By | 08:00 Napisz komentarz
Kra, Kra, Masakra! to drugi tom serii Arlo i Pips - dwójki przyjaciół, których przyjemność poznać miałyśmy dopiero od tej książki, ale kiedyś nadrobimy zaległości.

Kra, Kra, Masakra!
Arlo czuje się samotny. Z nudów rzuca w ludzi żołędziami, co Pips uważa za niemiłe zachowanie. Są przyjaciółmi i spędzają ze sobą sporo czasu, jednak Arlo tłumaczy mu, że wrony potrzebują innych wron i jemu tego właśnie brakuje. Wrony bowiem często żyją w koloniach. Pips zaprowadzi przyjaciela do miejsca, gdzie widział stadko wron - i tak poznają Marlę.


Kra, Kra, Masakra!

Arlo dowie się, że Marla bardzo lubi grać w gry. I ma inny akcent, który często u wron można spotkać. Nasz bohater zakocha się w nowopoznanej dziewczynie i postanowi napisać do niej list. Jak skończy się ta historia..? Tego nie zdradzę :)

Kra, Kra, Masakra!

Kra, Kra, Masakra! to ornitologiczny komiks pełen fantastycznych ilustracji i mnóstwa ciekawostek na temat krukowatych. Dowiemy się z niego na przykład tego, że wrony to podniebni akrobaci i uwielbiają się popisywać. Że zapamiętują ludzi, którzy byli dla nich mili. Że są bardzo mądre, rozwiązują trudne zadania i lubią się bawić - ale w jaki sposób się bawią, o tym przeczytajcie sami.

Kra, Kra, Masakra!

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: