Cześć, Tomek! oraz Cześć, Bing! to całkiem nowe kartonowe książeczki dla najmłodszych miłośników bajek Tomek i przyjaciele i Bing. Są to k...

Cześć, Tomek! Cześć, Bing!

By | 14:00 Napisz komentarz
Cześć, Tomek! oraz Cześć, Bing! to całkiem nowe kartonowe książeczki dla najmłodszych miłośników bajek Tomek i przyjaciele i Bing. Są to książki z registrami, dzięki czemu od razu na widać co znajdziemy na poszczególnych stronach i bez problemu przeniesiemy się do wybranego bohatera - by poczytać o nim co nieco.

Cześć Tomek i Bing

Cześć, Tomek! Poznaj Tomka i jego przyjaciół - Recenzja

Z książeczki dowiemy się jakim rodzajem lokomotywy jest Tomek, kto jest jego najlepszym przyjacielem, z czym nie rozstaje się Piotruś, jakie zadania ma Sandra. Poznamy też Nię, Gabrysia, Kamcię, Bruna, i Diesla, o każdym z bohaterów czytając kilka zdań.


Cześć Tomek

Ale to nie wszystko, co w książeczce tej znajdziemy - każda strona bowiem kończy się pytaniem, na które odpowiedź znajdziemy na ilustracji. Mali czytelnicy muszą więc wykazać się spostrzegawczością. Książka kończy się zachętą do opowiadania, co jest super!

Cześć Tomek

Cześć, Bing! Poznaj Binga i jego przyjaciół - Recenzja

Ta książka również rozpoczyna się od przeczytania kilku informacji o głównym bohaterze, czyli Bing - by na kolejnych stronach poznać Flopa, Sulę która lubi wszystko co się błyszczy, Ammę uwielbiającą piec ciasto marchewkowe, Nickiego który jest fanem Królisia Tulisia, lubiącego hałasować Pando, Koko i Charliego. Tu niestety nie mamy wizerunków bohaterów na registrach, tylko przedmioty które oni lubią lub których często używają.


Cześć Bing

Piękne są to książki, bajecznie kolorowe, z kartonowymi, ale elastycznymi stronami. Pozwolą nam bliżej poznać sylwetki bohaterów ulubionych bajek.

Cześć Bing

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: