7 Rund to kolejna fantastyczna gra z serii Gry do Plecaka - serii charakteryzującej się niewielkimi wymiarami i szybkimi, prostymi rozgrywk...

Gry do plecaka: 7 RUND. Recenzja

By | 10:00 Napisz komentarz
7 Rund to kolejna fantastyczna gra z serii Gry do Plecaka - serii charakteryzującej się niewielkimi wymiarami i szybkimi, prostymi rozgrywkami. I taka też jest 7 rund.

7 Rund

Jak grać w grę 7 Rund? Zobacz koniecznie recenzję na YouTube:7 Rund

W pudełku znajdziemy kolorowe karty o wartości od 1 do 7. Są karty rund (poniżej) i karty którymi gramy (drugie zdjęcie poniżej). Naszym celem jest zdobycie kart o jak najwyższej wartości. Gra trwa równo siedem rund i ani sekundy dłużej :)

7 Rund

7 Rund

Każdy gracz dostaje cztery karty z zakrytego, potasowanego stosu. Osoba zaczynająca grę ma przy sobie karty rund ułożone od 1 do 7. Po rozegraniu rundy, odkłada wierzchnią kartę na bok tak, by zawsze mieć pod kontrolą która aktualnie trwa runda.

7 Rund

Przebieg rund jest następujący: bierzemy kartę z zakrytego stosu i zagrywamy jedną z posiadanych. Każda karta ma swoją akcję (opowiadam o tym na początku filmu, koniecznie obejrzyjcie) - akcję rozpatrujemy oczywiście od razu. Grę wygrywa osoba, która po siedmiu rundach będzie mieć w ręce karty o najwyższej wartości.

7 Rund

7 Rund to gra karciana o prostych zasadach, bardzo szybka w przebiegu i zdecydowanie wciągająca.

7 Rund

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: