24 godziny w kosmosie i 24 godziny w dżungli to komiksy popularnonaukowe, z którymi spędzimy dobę w kosmosie oraz w dżungli! Wspaniała gra...

24 godziny w kosmosie i w dżungli

By | 09:00 Napisz komentarz
24 godziny w kosmosie i 24 godziny w dżungli to komiksy popularnonaukowe, z którymi spędzimy dobę w kosmosie oraz w dżungli! Wspaniała grafika i ciekawa treść pełna wartościowej wiedzy na temat odwiedzonych miejsc, to gwarancja niezwykłej przygody.

Recenzja książek:>> SPRAWDŹ CENY:Przygoda w książce 24 godziny w dżungli rozpoczyna się o godzinie szóstej, gdy dżungla zaczyna budzić się do życia. Poznajemy bliźniaki Ellie i Dannego mieszkającym w ośrodku badawczym, w którym pracuje ich mama. Wraz z nimi i nowym studentem, spędzimy cały dzień w dżungli - zjemy śniadanie, popłyniemy łodzią, w między czasie usłyszymy o projekcie badawczym pewnej naukowczyni która będzie potrzebowała materiału od mieszkańców ośrodka - to wspaniała podróż po niezwykłym miejscu, a w trakcie tej wycieczki poznamy różne zwierzęta, mniej lub bardziej zagrożone wyginięciem, które są charakterystyczne dla tego regionu świata.
24 godziny w kosmosie również swój początek ma z samego rana, gdy budzą się astronauci na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Becky przebywająca tu od trzech miesięcy, oprowadzi nas i pokaże jak spędzają każdego dnia czas - weźmiemy udział w eksperymentach, odbędziemy kosmiczny spacer, zobaczymy co jedzą i jak jedzą astronauci, a także jak wygląda ich toaleta i co się dzieje z siku i z kupą ;)) Przywitamy też nową załogę która właśnie przybywa i zobaczymy, jak wyglądał ich start rakietą i co się po kolei dzieje.


Pomiędzy komiksową treścią znajdują się infografiki, które przybliżą nam np budowę fotopułapki w dżungli, albo toalety na Stacji Kosmicznej.


24 godziny w... to wspaniała, bardzo wartościowa seria książek, którą zdecydowanie warto znać.


----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: