Dinozaury i wielkie ssaki. Niesamowite dzieje Ziemi to książka jakiej jeszcze nie było! Nie jest to encyklopedia dinozaurów, a porywająca l...

Dinozaury i wielkie ssaki. Niesamowite dzieje Ziemi.

By | 10:00 Napisz komentarz
Dinozaury i wielkie ssaki. Niesamowite dzieje Ziemi to książka jakiej jeszcze nie było! Nie jest to encyklopedia dinozaurów, a porywająca lektura o życiu na Ziemi, pełna ciekawostek i informacji, jakich całkiem możliwe że jeszcze nie słyszeliście.

Recenzja książki Dinozaury i wielkie ssaki:
Na ponad trzystu stronach znajdziemy masę wiedzy na temat tego, co działo się na Ziemi w minionych czasach. Oczywiście jest tu ogromna część o dinozaurach i tym, jak w pewnym momencie zdominowały życie, ale nie brak też innych stworzeń - aż do naczelnych i powstania człowieka. To książka, która zaciekawi, rozbudzi zainteresowanie i zaspokoi całkowicie potrzebę uzyskania informacji.


Książka autorstwa Krzysztofa Poznańskiego z kanału YouTube NaukowoTv - powinna zostać przeczytana nie tylko przez miłośników dinozaurów, ale przez wszystkich którzy ciekawi są, co działo się na Ziemi miliony lat temu i jak to życie ewoluowało. Z lektury dowiemy się m.in tego, czy Tyranozaur był najgroźniejszym drapieżnikiem? Ale to nie jest lektura dla najmłodszych - to książka moim zdaniem dla dzieci w wieku szkolnym, również nastoletnim. Przyznam, że sama z ogromną przyjemnością ją przeczytałam i mnóstwo ciekawych informacji się dowiedziałam.


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: