Seria Bajki 5 minut przed snem rozrosła się o kolejne dwa, wspaniałe tytuły! My Little Pony oraz Jak schwytać...

Jak schwytać... i My Little Pony z serii Bajki 5 minut przed snem

By | 12:00 Napisz komentarz
Seria Bajki 5 minut przed snem rozrosła się o kolejne dwa, wspaniałe tytuły! My Little Pony oraz Jak schwytać...

Recenzja książek:


>> Sprawdź ceny:My Little Pony: Bajki 5 minut przed snem to nie są opowieści, które znamy z filmu- to są historie zupełnie nowe! Dalsze przygody przyjaciół z Equestrii - ale jeśli nie jesteście na czasie i nie znacie nowych kucyków, to możecie się zdziwić że nie ma tu Pinkie Pie, Rainbow Dash i innych. Akcja nowych kucyków dzieje się bowiem wiele lat po życiu przyjaciółek, które znamy sprzed lat. Ale są tu nawiązania i pojawia się np hologram Twilight Sparkle.


W kilku rozdziałach przeczytamy między innymi o urodzinach Sunny i prezencie od Izzi, który zrobi furorę. Hitch, Pipp, Zipp również się tutaj pojawiają - a o ich przygodach przeczytamy w otoczeniu cudownie kolorowych ilustracji.


Właśnie przeczytałam, że historie te są inspirowane serialem, który od września tego roku jest na platformie Netflix - mamy dużo do nadrobienia :)


Jak schwytać... Bajki 5 minut przed snem to rymowane, krótkie historyjki dotyczące prób złapania mniej lub bardziej magicznych stworzeń. Będziemy obserwować, jak dzieci próbują złapać jednorożca, syrenę, dinozaura, ale też świątecznego elfa. Książka jest bardzo zabawna i humorystyczna, a próby schwytania zawsze kończą się nieprzewidywalnie..


Fantastyczne, bajecznie kolorowe książki przyciągną zarówno młodszych, jak i trochę starszych czytelników - a seria ta mimo tytułu, niekoniecznie musi być czytana przed snem :)

----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: