Słonecznikowa 5: Zimowa uczta to czwarty tom serii o przygodach sympatycznej rodzinki z ulicy Słonecznikowej, której perypetie śledziliśmy ...

Słonecznikowa 5: Zimowa uczta

By | 08:00 Napisz komentarz
Słonecznikowa 5: Zimowa uczta to czwarty tom serii o przygodach sympatycznej rodzinki z ulicy Słonecznikowej, której perypetie śledziliśmy wiosną, latem, jesienią - a teraz przyszedł czas na zimowe przygody.

Recenzja książki Słonecznikowa 5:


>> SPRAWDŹ CENY <<


Opowieść zaczyna się od pieczenia pierniczków. Dzieci ucieszone nadchodzącymi Świętami, nagle zauważają ptaki w swoim ogrodzie. Chcą je nakarmić, ale pierniczki się do tego nie nadają - mama proponuje więc, by przygotować smakołyki specjalnie dla ptaków. W między czasie z pomocą taty powstaje w ogrodzie prawdziwy paśnik - po co? O tym w książce..:)


W kolejnych rozdziałach dzieci organizują przedstawienie (ale duchy!), będą tworzyć śnieg dla mamy (jak im pójdzie..?) i wykonywać prawdziwie cyrkowe sztuczki. A wszystko to w cudownie zimowym, śnieżnym klimacie.


Zimowa część Słonecznikowej 5 to piękna opowieść pełna rodzinnego ciepła. Ilustracje charakterystyczne dla serii pozwalają wczuć się w grudniowy klimat i miło spędzić ten przedświąteczny czas w towarzystwie tej uroczej rodzinki.----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: