Seria Czytam Sobie obchodzi w tym roku dziesiąte urodziny! Widzieliście rolkę na Instagramie albo Shorta na Youtube , w których zaglądamy d...

10 lat serii Czytam Sobie!

By | 13:30 Napisz komentarz
Seria Czytam Sobie obchodzi w tym roku dziesiąte urodziny! Widzieliście rolkę na Instagramie albo Shorta na Youtube, w których zaglądamy do urodzinowego pudełka? :)

Recenzja:

Pierwsze słowa to zestaw edukacyjny, w skład którego wchodzi książeczka z poziomu pierwszego, poradnik dla rodziców i mnóstwo obrazków, podpisów i literek. Zestaw ten gwarantuje długie godziny nauki poprzez zabawę! Zachwyciło mnie to, że jest tutaj tylko alfabet pisany, nie drukowany - dzięki temu dzieci oswajają się z literkami, których będą się uczyć.


W zestawie są obrazki z podpisami, ale również osobno obrazki i osobno podpisy - tych ostatnich zresztą jest dużo więcej, również nie związanych z rysunkami, co inspiruje do kolejnych zabaw. Najwięcej jest tu oczywiście kartoników z literkami, za pomocą krótych układamy wyrazy i możemy tworzyć nawet proste zdania. Coś fantastycznego!


To zestaw, który zdecydowanie warto mieć.


W urodzinowym pudełku znalazłyśmy także książki z serii Czytam Sobie - po jednej z każdego poziomu, a tych poziomów jak dobrze wiecie, w serii są trzy. W filmie pokazuję czym się one między sobą różnią, więc koniecznie obejrzyjcie film :)


Psotny Franek to opowieść o kolorowym ptaku, który lubił psoty i zabawę. Maja na tropie jaja opowiada historię papugi, która zgubiła swoje jajo - i dziewczynki imieniem Maja pomagającej jej go szukać. A Kasztan, tapczan, tralala to trzymająca w napięciu niemalże kryminalna historia o kasztanowych ludzikach, którym zgubiła się królowa.


Bardzo lubimy książki z serii Czytam Sobie, towarzyszą nam one od wielu lat - i z wielką radością świętujemy z wydawnictwem urodziny!


---
Współpraca z wydawnictwem Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: