Wsiąść do pociągu Widmo to gra z kultowej już serii o pociągach, która w wielu krajach jest bestsellerem - w całkiem nowej odsłonie dla dzi...

Wsiąść do pociągu Widmo. Recenzja gry

By | 08:00 Napisz komentarz
Wsiąść do pociągu Widmo to gra z kultowej już serii o pociągach, która w wielu krajach jest bestsellerem - w całkiem nowej odsłonie dla dzieci już od 6 roku życia!

Recenzja gry:
Wsiąść do pociągu Widmo to gra dla 2-4 graczy, a jej akcja dzieje się w Koszmarkowie. Miejsce to skrywa mnóstwo tajemniczych miejsc - opuszczonych, porzuconych, okrytych złą sławą... A my będziemy po tych miejscach podróżować pociągami!


Jak grać w grę Wsiąść do pociągu Widmo?

Naszym celem jest realizowanie biletów, bo kto jako pierwszy będzie miał ich sześć, ten wygrywa grę. Bilet zostaje uznany za zrealizowany, gdy połączymy widniejące na nim miejsca naszymi pociągami, a zrobić to możemy tylko wtedy, gdy mamy karty platform w odpowiednich kolorach (dobrze mieć tęczowe lokomotywy, bo to takie jokery - zastępują każdy kolor). Nasza tura może się składać z jednej z dwóch akcji: albo dobieramy dwie karty platform ze stosu, albo wykonujemy akcję czyli ustawiamy wagony na wybranej trasie realizując bilet. W skrajnych przypadkach, gdy uznamy że nie jesteśmy w stanie zrealizować danego biletu, możemy odrzucić kartę biletu i wziąć zamiast niego inną - ale wtedy nie wykonujemy już w tej turze żadnej innej akcji.


Gra ma fantastyczny, trochę upiorny, ale bardzo przyjemny klimat - i jest bajecznie kolorowa! Idealna na początek przygody z serią Wsiąść do pociągu.Zobacz też recenzje:
-----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: