Mały Smok i emocji tłok to kolejna cudowna pozycja z serii Bajki dźwiękowe, która opowiada o emocjach.. Smok ten jest wręcz roznoszony prze...

Mały Smok i emocji tłok. Bajka dźwiękowa

By | 11:00 Napisz komentarz
Mały Smok i emocji tłok to kolejna cudowna pozycja z serii Bajki dźwiękowe, która opowiada o emocjach.. Smok ten jest wręcz roznoszony przez swoje emocje!

Recenzja książki:
Gdy się złości, to każdy to poczuje. Gdy się cieszy, każdy to usłyszy. Gdy jest smutny, jego pokój zalewa morze łez. Smok jest przytłoczony emocjami i nie potrafi sobie z nimi poradzić... Wtem na pomoc przychodzi mama i zabiera smoka na jogę - ale tam też wybuchów emocji nie unikniemy, tylko tym razem nie w wykonaniu smoka.


Bo każdy, również dorosły smok doświadcza emocji i czasem, gdy one go przytłaczają, musi dać im ujście. Najważniejsze, by to było w bezpieczny sposób. Pani od jogi co nieco na ten temat wie.. :)
Książka jest pełna dźwięków! Gdyby nie one, nie wczulibyśmy się tak bardzo w emocje smoka. Koniecznie obejrzyjcie film, który o książce nagrałam - tam posłuchacie każdego dźwięku.


To nie jest długa historia, to krótka opowieść nafaszerowana emocjami, z którymi każdy w życiu się zmaga. Świetna lektura dla małych czytelników.----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: