Opowieść muzyczna - seria książek z muzyką klasyczną.. Z tych pięknie wydanych książek nie tylko posłuchamy fragmentów utworów, ale również...

Opowieść muzyczna. Poznajemy balet i Kołyszemy do snu

By | 12:00 Napisz komentarz
Opowieść muzyczna - seria książek z muzyką klasyczną.. Z tych pięknie wydanych książek nie tylko posłuchamy fragmentów utworów, ale również dowiemy się co nieco na temat baletu z Poznajemy balet i sennych zwyczajów zwierząt z Kołyszemy do snu.

Recenzja książek:
Książki mają piękne wnętrze, bardzo wartościową treść i można je czytać bez końca...


Koniecznie obejrzyjcie film, który przygotowałam na temat książek, tam możecie posłuchać muzyki - która skrywa się na każdej ze stron.


Opowieść muzyczna: Poznajemy balet to wędrówka po różnych baletowych spektaklach, dzięki ilustracjom możemy podejrzeć jak one wyglądają, przeczytamy o krokach, figurach, baletnicach i baletmistrzach. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny...


Opowieść muzyczna: Kołyszemy do snu opowie nam o zwyczajach zwierząt i o tym, jak śpią. Są tu owce, żyrafy, szympansy, koty, delfiny i inne stworzenia. Na każdej ze stron posłuchamy klasycznej muzyki związanej ze snem - kołysanek, sonat księżycowych.


Opowieść muzyczna to wspaniała, wyjątkowa seria książek...

----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.
Linki do Ceneo to linki afiliacyjne.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: