Czytaj i baw się , to całkiem nowa podseria serii Akademia Mądrego Dziecka , która charakteryzuje się filcowymi elementami i wyciąganym poja...

Bal z księżniczką i Zwiedzamy miasto. Czytaj i baw się

By | 08:00 Napisz komentarz
Czytaj i baw się, to całkiem nowa podseria serii Akademia Mądrego Dziecka, która charakteryzuje się filcowymi elementami i wyciąganym pojazdem - bajecznie kolorowa, wciągająca, z niezbyt dużą ilością tekstu i aktywizującymi treściami.

VideoRecenzja książek:


Sprawdź ceny:

-> ZWIEDZAMY MIASTO


Bal z księżniczką ma wyciąganą karocę, którą to możemy umieścić w specjalnie do tego przygotowanym miejscu we wnętrzu książki - i przewracać strony bez jej wyciągania. Poznamy księżniczki mieszkające w zamku, będziemy je liczyć, szukać pieska, podziwiać konie w stajni... Na każdej stronie są dwie treści aktywizujące, dzięki którym dzieci będą ćwiczyć skupienie uwagi (w przyglądaniu się elementom ilustracji).
Zwiedzamy miasto ma wyciągany z okładki autobus, który również możemy umieścić w specjalnych wycięciach i podróżować po mieście żółtym autobusem, obserwując co się wokół dzieje. To wspaniała przygoda! Nie brakuje tutaj aktywizujących treści - przyglądania się i wyszukiwania wskazanych elementów na bajecznie kolorowych ilustracjach.


Książki z serii Czytaj i baw się charakteryzują się kartonowo-filcowymi stronami i wyciąganymi elementami z okładek, przymocowanymi wstążeczką do całości. To wyjątkowe pozycje dla najmłodszych, którzy przy lekturze książki lubią się dobrze bawić.
-----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: