Buła kot koza ser pizza na opak to trzecia odsłona szalonej gry karcianej, o bardzo prostych zasadach, przy której będziecie się doskonale ...

Buła kot koza ser pizza na opak!

By | 16:00 Napisz komentarz
Buła kot koza ser pizza na opak to trzecia odsłona szalonej gry karcianej, o bardzo prostych zasadach, przy której będziecie się doskonale bawić! :)

Recenzja gry:
W magnetycznie zamykanym pudełku znajdziemy karty - z bajecznie kolorowymi grafikami, odpowiadającymi nazwie gry. Są karty buły, kota, kozy, sera i pizzy, ale i karty specjalne - panda, lew morski i łoś.


Jest to wersja na opak, więc znajdziemy tu również karty, które będą od nas wymuszać zakrywanie ich wierzchnią częścią dłoni - bo standardowe karty zaklepujemy dłonią. Przebieg gry wygląda tak, że po kolei w miarowym, dynamicznym tempie wykładamy jedną kartę z naszego zakrytego stosu i wypowiadamy po kolei formułkę - pierwszy gracz kładzie kartę mówiąc BUŁA, drugi wykłada i wypowiada KOT i tak dalej i tak dalej. W momencie, gdy wypowiedziane słowo pokrywa się z obrazkiem na karcie, szybko zakrywamy stos dłonią - tu trzeba zwrócić uwagę, czy to karta na opak, wtedy wierzchnią częścią dłoni. Gdy pojawi się karta specjalna, trzeba wykonać określony znak i też nakryć stos dłonią. Osoba, która zrobi to ostatnia - zabiera wszystkie karty i dokłada na spód swojego stosu. Grę wygrywa gracz, który pozbędzie się wszystkich kart z ręki.

Koniecznie obejrzyjcie film, który przygotowałam o grze, tam wszystko dokładnie opowiadam i pokazuję.


W grze tej trenujemy szybkość i uważność. Wspaniale się przy tym bawiąc! Bardzo wam polecam zagrać w którąś grę z tej świetnej serii (o dwóch wcześniejszych pisałam TU i TU)----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnicwu Rebel
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: