Mali Bogowie: Cała prawda o Odysei to szósty tom przygód zabawnych dzieciaków, które pretendują do stanowisk bogów i herosów.  Tym razem wr...

Mali Bogowie tom 6: Cała prawda o Odysei

By | 12:00 Napisz komentarz
Mali Bogowie: Cała prawda o Odysei to szósty tom przygód zabawnych dzieciaków, które pretendują do stanowisk bogów i herosów.  Tym razem wraz z małym Odyseuszem i oczywiście Tauruskiem, wybierzemy się w podróż...

Recenzja komiksu:


>> SPRAWDŹ CENY


Odyseusz zdenerwował Posejdona oskarżając go o rzucanie głazów przed jego statek i ten postanowił go ukarać za bezpodstawne oskarżenia, przenosząc go pod Troję. Mały bohater bez mrugnięcia przystał na jego propozycję uczynienia go wielkim żeglarzem i zgodził się na wyprawę. Pod Troją niestety statek uległ zniszczeniu, Taurusek przerażony miał wizję śmierci przed oczami, a niewzruszony Odyseusz bardzo pewny swych zdolności (których niestety trochę mu brakowało) postanowił naprawić statek i wrócić do domu. Coś poszło nie tak, więc poprosili o pomoc spotkanego pod Troją bohatera, który naprawił statek, ale wykorzystał go do sforsowania bram.


Podróż, którą Odyseusz z Tauruskiem muszą przebyć, pełna jest niebezpieczeństw. Na szczęście bohaterowie mogą liczyć na wsparcie Ateny. 
Szósty tom serii jest bardzo zabawny i nie sposób nie uśmiechnąć się w trakcie lektury. Ilustracje identyczne jak w poprzednich częściach, humor oczywiście też! Bardzo lubimy czytać o perypetiach Małych Bogów.
-----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: