Name it! Nazwij tę piosenkę, ten przedmiot, to zwierzę... Sprawdź, czy rozpoznasz po dźwiękach kraj! Czy znasz ten zespół, tego kompozytora...

Name it! - Muzyczne wyzwanie. Recenzja

By | 13:00 Napisz komentarz
Name it! Nazwij tę piosenkę, ten przedmiot, to zwierzę... Sprawdź, czy rozpoznasz po dźwiękach kraj! Czy znasz ten zespół, tego kompozytora, ten język..? Zmierz się z rodziną i przyjaciółmi w muzycznym wyzwaniu!

Recenzja gry:Name it! to ponad 400 pytań w prawie 40 kategoriach, a dzięki dwóm poziomom trudności (rodzinnym 8+ i towarzyskim 15+) - będziemy się dobrze bawić zarówno ze starszymi dziećmi, jak i w gronie dorosłych. Szczególnie, że nigdy nie wiemy, co nas czeka w danej grze i czym nas zaskoczy prowadzący!


Mikrofon wykonany jest z tworzywa - jest lekki, a dzięki wyłącznikowi mamy pewność, że gra nam się nie uruchomi przypadkowo. Nie ma tu regulacji głośności, ale naszym zdaniem dźwięk jest na odpowiednim poziomie. Dodatkowo pomiędzy przyciskami znajduje się miejsce na wpięcie słuchawek.


Chcecie wiedzieć, jak grać? Koniecznie obejrzyjcie film, który przygotowałam dla was o tej niezwykłej grze! Tam posłuchacie, jak mikrofon mówi, jakie pytania zadaje i jakie bonusy rozdaje. Pokazuję też co zrobić, gdy nie usłyszeliśmy dźwięku, albo gdy chcemy sprawdzić kto ile ma punktów.


Name it! to gra przeznaczona dla 2-5 graczy i moim zdaniem, im starsi ci gracze są, tym lepsza zabawa. Pytania są bardzo zróżnicowane, a czas spędzony przy mikrofonie wspaniałą rozrywką.

----
Za egzemplarz dziękujemy Dumel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: