Dobranoc, Jednorożcu i Dobranoc, Lisku to książeczki z całkiem nowej serii Wieczorynka, należącej do Akademii Mądrego Dziecka. Seria ta ch...

Dobranoc, Lisku. Dobranoc, Jednorożcu.

By | 08:30 Napisz komentarz
Dobranoc, Jednorożcu i Dobranoc, Lisku to książeczki z całkiem nowej serii Wieczorynka, należącej do Akademii Mądrego Dziecka. Seria ta charakteryzuje się świecącymi elementami!

Recenzja książek:
Historie są krótkie i dotyczą spania - w Dobranoc, Jednorożcu nasz bohater zgubi przytulankę i będzie jej szukał u innych zwierząt. Gdy ją w końcu znajdzie, uda się do swojego domku i zaśnie. Na każdej stronie jest tęcza, która świeci - książeczka jest dzięki temu idealna do czytania wieczorem, w delikatnym półmroku, by cieszyć oczka kolorową tęczą.Dobranoc, Lisku opowiada historię małego rudzielca, który zgubił drogę do domu. Idąc po liściach, dotrze do śpiących niedźwiedzi, a dalej podążając przez las, spotka inne zwierzęta by w końcu, tuż obok sowy która nocą czuwa, odnaleźć swojego tatę i swój dom. Liskowi w podróży towarzyszą świecące gwiazdy i księżyc - robią niesamowity klimat w tej książce.


To wspaniałe, kolorowe lektury, idealne do czytania przed snem.A tak wyglądają świecące elementy...

----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.
Link do Ceneo jest linkiem afiliacyjnym.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: