Sieciaki to seria książek o bezpieczeństwie w internecie, skierowane dla dzieci od 7 roku życia. Wydane przez wydawnictwo Muchomor i Fundac...

Sieciaki: Misja bezpieczny internet

By | 18:00 Napisz komentarz
Sieciaki to seria książek o bezpieczeństwie w internecie, skierowane dla dzieci od 7 roku życia. Wydane przez wydawnictwo Muchomor i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. To ważne książki i warto je przeczytać!

O książkach w filmie:


Sieciaki: Misja bezpieczny internet czyli część pierwsza tej historii - poznajemy w niej bohaterów, dzieciaki z szóstej klasy, które stworzą drużynę mającą zająć się bezpieczeństwem dzieci. Akcja zaczyna się od wielkiej awarii internetu. Poznamy również Sieciuchy, które pod wodzą Czystego Zła będą próbowały uzależnić dzieci od ekranów. Jak Siechuchy znalazły się w sieci i czy uda się ochronić dzieci..? Koniecznie przeczytajcie.


Sieciaki: Twarzozmieniacz i wielka gala fejmu to druga część historii, skupiona na popularności, tworzeniu treści, hejcie który nas otacza w sieci. Grupa Sieciaków znów będzie mieć misję do wykonania, dzieci do uratowania. Dzieci, które będą zatracać się w lajkach, obserwatorach i internetowej popularności.


Książki czyta się ekspresowo, mają wciągającą fabułę i myślę, że obie części warto znać. Poruszają ważny temat dzieci w internecie, ich bezpieczeństwa i zagrożeń na nie czychających.

______
Za możliwość przeczytania książek dziękujemy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: