Lalki Rainbow High to już hit. Za sprawą animowanego serialu, który oglądać można na Netflixie - zyskały popularność wśród dzieci. Dziś dok...

Lalki Rainbow High - one już stały się hitem!

By | 18:00 Napisz komentarz
Lalki Rainbow High to już hit. Za sprawą animowanego serialu, który oglądać można na Netflixie - zyskały popularność wśród dzieci. Dziś dokładniej się im przyjrzymy...

O lalkach w filmie:


Są różne zestawy lalek, mniejsze i większe, różniące się między sobą akcesoriami i dodatkami. W tym wpisie pogadamy o najtańszych zestawach - chearliderkach. Łącznie jest ich sześć.
Czerwona nazywa się Ruby Anderson, niebieska Skyler Bradshaw, żółta Sunny Madison, fioletowa Violet Willow, pomarańczowa Poppy Rowan i zielona Jade Hunter.
Po kliknięciu w imię lalki przeniesiesz się do ceneo - tam możesz sprawdzić, ile obecnie kosztują i gdzie je można kupić.


Recenzja lalek Rainbow High


Lalki są pięknie wykonane, z dbałością o szczegóły - ja jestem zachwycona ich rzęsami! Rzadko u lalek ich wzrostu są je spotyka :) Mają piękne, długie włosy które możemy czesać grzebieniem dołączonym do zestawu. Pompony robią wrażenie solidnych, myślałam że będą się rozpadać ale nic takiego nie ma miejsca, żaden element z nich nie odpadł. Bez problemu można je założyć lalkom na ręce.


Zginane łokcie, nadgarstki, kolana. Lalki stoją i siedzą, robią szpagaty w bok, w przód, są tak wygimnastykowane, że możemy im tylko pozazdrościć :) W uszach mają dziurki, ale nie mają kolczyków - będą mogły pożyczać od swoich koleżanek z większych zestawów, gdyż one posiadają ten rodzaj biżuterii.


Moje dziewczyny je uwielbiają. Bawią się nimi niemalże codziennie, od kilku już tygodni i wymarzyły sobie kolejne do kolekcji. Na pierwszym zdjęciu w tle stoją zresztą lalki, które przyniesie dziewczynom Mikołaj :) I myślę, że to nie koniec kolekcji - zabawa Rainbow High jest super!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: