Strachociny: Niewesołe miasteczko to drugi tom serii z dreszczykiem, która przyprawiła o gęsią skórkę również mnie! Kocham takie książki, p...

Strachociny: Niewesołe miasteczko

By | 10:00 Napisz komentarz
Strachociny: Niewesołe miasteczko to drugi tom serii z dreszczykiem, która przyprawiła o gęsią skórkę również mnie! Kocham takie książki, pamiętam jak będąc w wieku Martyny chciałam czytać straszne książki na potęgę - i tak mnie to cieszy, że dziś jest ich coraz więcej.

O książce w filmie:


W miasteczku o nazwie Strachociny ma się pojawić lunapark. Ku niezadowoleniu dzieci, nie dostał jednak pozwolenia na wjazd do miasteczka, rozstawił się więc w oddali. A rodzice nie chcieli się zgodzić na wizytę tam. Dzieciaki postanowiły wybrać się same.


Gdy nazajutrz spotkali się pod bramami lunaparku, okazało się że nikogo poza nimi tam nie ma. Atrakcje spowite są mgłą, a mroczny klimat tam panujący czytelnicy odczuwają od pierwszych chwil...


Przyjaciele się rozdzielą. Każdy z nich uda się w innym kierunku, w inne miejsce tego tajemniczego miejsca trafi. Przyznam, że miałam całkiem spory dreszczyk emocji podczas czytania! Bo nie było wiadomo, co się wydarzy, jak to się skończy - oczywiście nic złego się nie dzieje, a cała historia ma dość niespodziewane, ale dobre zakończenie. Więc śmiało czytajcie!


Strachociny znalazły się na półce bestsellerów w księgarni TaniaKsiążka.pl - i to już mówi samo za siebie :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: