Czy będziesz moim przyjacielem? Czy będziesz się ze mną bawić, hasać po łąkach? Mały Brązowy Zajączek z serii Nawet nie wiesz, jak bardzo c...

Czy będziesz moim przyjacielem? - Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham

By | 10:00 Napisz komentarz
Czy będziesz moim przyjacielem? Czy będziesz się ze mną bawić, hasać po łąkach? Mały Brązowy Zajączek z serii Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham wydawnictwa Harper Kids, kogoś tutaj poznaje...

Recenzja książki Czy będziesz moim przyjacielem?


Duży Brązowy Zając był bardzo zajęty. Nie miał teraz czasu na zabawę, a Mały Zajączek zrozumiał to i poszedł bawić się sam. Przez dłuższy czas szukał sobie zajęcia, aż dotarł w pewne miejsce, w którym spotkał kogoś całkiem białego. Czy uda im się zaprzyjaźnić..?


Ależ to jest urocza historia, przepięknie zilustrowana jak zresztą cała seria o dwóch Zającach. Bardzo przyjemnie się czyta i chce się wracać do niej wciąż i wciąż. Nigdy nie ma się dość :)


Książka ma całkiem dużą czcionkę, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do samodzielnego czytania przez początkujących czytelników. Jestem pewna, że dzieci pokochają i tę część przygód Brązowych Zająców. Ich się nie da nie kochać!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: