Najwybitniejsi Naukowcy czyli komiksowa seria wydawnictwa Egmont, rozrasta się o kolejne tytuły! Te niewielkiego formatu książki zawierają ...

Najwybitniejsi Naukowcy: Newton

By | 10:00 Napisz komentarz
Najwybitniejsi Naukowcy czyli komiksowa seria wydawnictwa Egmont, rozrasta się o kolejne tytuły! Te niewielkiego formatu książki zawierają w sobie treść, którą czyta się co prawda w mgnieniu oka - ale wrażenia po lekturze mogą skłonić do poszerzania wiedzy na temat naukowca, o którym jest tom. W tym wypadku Newton.

Recenzja książki Newton: Grawitacja w akcji:


To krótka podróż przez życie Newtona - od jego narodzin. Poznajemy jego młodzieńcze życie i to, jak narodziła się w nim pasja do zgłębiania i doświadczania świata. Newton bowiem od najmłodszych lat interesował się tym, co go otacza i próbował odpowiedzieć na najróżniejsze pytania. Jego dociekliwość przyczyniła się nauce, a on sam był niezwykłym, wielkim człowiekiem.


Graficznie komiks jest taki, jak wszystkie inne z tej serii - z charakterystyczną kreską ilustracji, a na końcu szkice i trochę notatek o tych, którzy pojawili się w tej opowieści i byli w życiu Newtona.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: