Bajka dźwiękowa to całkiem nowa seria klasycznych, znanych nam opowieści - w wyjątkowej formie. Opowiedziane obrazem, słowem i dźwiękiem...

Bajka dźwiękowa: Kot w butach i Aladyn

By | 10:00 Napisz komentarz
Bajka dźwiękowa to całkiem nowa seria klasycznych, znanych nam opowieści - w wyjątkowej formie. Opowiedziane obrazem, słowem i dźwiękiem...

O książkach w filmie:


Oczywiście w tym miejscu gorąco zachęcam do obejrzenia filmu, posłuchania melodii, zanurzenia się w ten niezwykły świat baśni wszystkimi zmysłami.


Kot w butach o czym jest, myślę że każdy doskonale wie - w spadku po ojcu młynarzu najmłodszy z synów dostał kota. Kot sprytem i podstępem zapewnił swojemu nowemu panu bogactwo. W tej wersji lekturę umilają nam bardzo klimatyczne melodie i dźwięki, których po prostu nie da się nie uruchamiać. Na każdej stronie znajduje się przycisk, pod którym skrywa się idealnie dopasowany do sytuacji dźwięk.


Zaznaczyć jeszcze muszę, że książki mają miękkie strony - rekomendowane są dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Aladyn, dżin, zły czarownik - to pewnie też doskonale znacie. W tej wersji, z bardzo oryginalnymi ilustracjami, z zamkniętymi oczami będziemy się wsłuchiwać, przenosić w ten niesamowity świat baśni.


Na tylnej okładce znajdują się włączniki - jest też tam opcja wymiany baterii.A gdy przeczytamy baśnie, możemy jeszcze raz odsłuchać wszystkie dźwięki - są podpisane i bez problemu wszystkie po kolei odtworzymy na końcu książek.


------
Dziękujemy wydawnictwu Harper Kids za egzemplarze książek.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: