Siostry Niezapominajki to nowa seria komiksowa wydawnictwa Egmont, Czy pierwszy tom zachęca, by sięgnąć po kolejne..? Zapraszam na recenzję. 

Siostry Niezapominajki tom 1

By | 10:00 Napisz komentarz
Siostry Niezapominajki to nowa seria komiksowa wydawnictwa Egmont, Czy pierwszy tom zachęca, by sięgnąć po kolejne..? Zapraszam na recenzję. 

Recenzja książki Siostry Niezapominajki:


Sara ma dwie siostry - Kasjopeję żyjącą w świecie marzeń i Lucillę, która odzywa się z reguły tylko do kota. Sara ma poczucie, że wraz z siostrami są inne - dziwne. Ona sama co noc śni pewien sen, który zawsze kończy się w tym samym momencie. Pływając pośród lasu Sara trafia do pewnego domu, w którym jest pokój jej mamy z maleńką meduzą. O co tu chodzi? Dlaczego ciągle jej się to śni?


Zbliża się Dzień Mamy i siostry postanawiają podarować mamie album ze starymi zdjęciami, które znalazły na strychu. Mama bowiem utrzymuje, że nie pamięta swojej przeszłości - dziewczynki chciałyby jej co nieco przypomnieć. W trakcie porządkowania zdjęć, trafią na coś, co sprawi że rozpoczną rodzinne śledztwo. Chcą poznać przeszłość swojej rodziny... A Sara pragnie dowiedzieć się, co znaczy jej sen. Czy to ma związek z mamą..?


To piękny, tajemniczy, z wątkiem detektywistycznym komiks od którego nie mogłyśmy się oderwać. Chęć odkrycia tajemnicy jest ogromna! I tak, bardzo nas wciągnął. I nie możemy się doczekać kontynuacji serii...

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: