Książka Orkiestra  wydawnictwa Albus urzeka prostotą, rozkochuje w sobie ilustracjami. To książka harmonijka, którą czytać będziecie w kółko...

Orkiestra - Książka harmonijka

By | 10:00 Napisz komentarz
Książka Orkiestra wydawnictwa Albus urzeka prostotą, rozkochuje w sobie ilustracjami. To książka harmonijka, którą czytać będziecie w kółko - gwarantuję! :)

Recenzja książki Orkiestra:


Zajrzyj tutaj by sprawdzić, gdzie kupić - klik.


Książka jest dwustronna, można ją czytać albo rozkładając całą na płasko, albo przewracając strony jak w standardowej książce - a przewrócenie jej na drugą stronę dzieje się automatycznie. I ani się obejrzycie, a będziecie znów czytać od nowa. Zwłaszcza, że nie ma tu dużo tekstu, za to jest ogromny przekrój instrumentów w Orkiestrze, która przemierza ulicę miasteczka. Każdy na czymś gra, a instrumenty najróżniejsze dźwięki wydają. Zresztą nie tylko one - bo "w tle" mamy tu całkiem sporo innych, również dźwiękonaśladowczych wyrażeń.


Książka ma grubsze strony, ale nie są one jakoś bardzo grube ani sztywne. Czytanie jej to czysta przyjemność i nie tylko dla najmłodszych dzieci, które będą trąbić, trutać, turlututać :) - ale też dla tych trochę starszych, które zainteresują się rodzajami instrumentów, ich wyglądem i dźwiękami, jakie wydają.


Orkiestra mnie zauroczyła. To książeczka niewielka, niepozorna - a tak fajne ma wnętrze.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: