DogMan: Wichrowe Bzdurza to kolejny już tom (finałowy!) serii o psie policjancie, która jest jedną z ulubionych komiksowych serii mojej naj...

DogMan: Wichrowe Bzdurza

By | 10:00 Napisz komentarz
DogMan: Wichrowe Bzdurza to kolejny już tom (finałowy!) serii o psie policjancie, która jest jedną z ulubionych komiksowych serii mojej najstarszej córki.

O książce w filmie:Seria przeznaczona jest dla czytelników od 4 roku życia, jednak moim zdaniem im starsze dziecko, tym lepiej - młodsze niekoniecznie zrozumieją sensu tego wszystkiego, co się tutaj dzieje.


Recenzja książki DogMan: Wichrowe Bzdurza.

Na początku byli policjant i pies. Dogman to ich połączenie - ale jak do tego doszło, nie zdradzę, sięgnijcie po pierwszy tom! :) Nasz psi policjant stoi na straży prawa, jest dzielny i odważny i nic nie jest mu straszne. Próbuje przymknąć pewnego mieszkańca... W tym tomie poza wydarzeniami tak charakterystycznymi dla serii, będą też scenki nawet lekko poruszające. To koniec - i być może też przez to tak to odbieram..? Nie wiem, ale na końcu poczułam jak mi oko wilgotnieje :)


Dogman to seria pełna humoru, charakterystycznych ilustracji z ogromną dynamiką i wydarzeń, które dzieją się tak szybko, że z przykrością nagle odkrywamy koniec książki. Ale w całym tym smuteczku z powodu końca serii, jest też coś pozytywnego - podobno ekranizacja jest w przygotowaniu!---
Za książkę dziękujemy wydawnictwu Jaguar!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: