Smerfy i Bociany - to kolejny, a dokładniej 38 tom komiksowej serii wydawnictwa Egmont, która po wielu latach doczekała się wznowienia. Zap...

Smerfy i bociany. Recenzja książki

By | 18:00 Napisz komentarz
Smerfy i Bociany - to kolejny, a dokładniej 38 tom komiksowej serii wydawnictwa Egmont, która po wielu latach doczekała się wznowienia. Zapraszam na recenzję!

Recenzja komiksu Smerfy i Bociany:


Grafika zachwyca, bowiem jest identyczna jak w pierwszych wydaniach. Mam w domu komiks o Smerfach sprzed kilkudziesięciu lat i muszę stwierdzić, że poza rodzajem papieru użytego do druku - one się absolutnie niczym nie różnią.


Ten tom poświęcony jest bocianom. Historia rozpoczyna się od wyprawy urodzinowej do Omnibusa, w której uczestniczy kilkoro Smerfów, a dostały się tam właśnie na bocianach. Niestety kolejnego dnia ptaki nie przyleciały po swych niebieskich przyjaciół, a Papa Smerf będzie musiał zorganizować wyprawę poszukiwawczą. Co się stało? Gdzie zniknęły? Czy grozi im niebezpieczeństwo?


Przygody Smerfów przywołują wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to wyczekiwało się Wieczorynki z nimi w roli głównej. Doskonale pamiętam piosenkę na wstępie, a Ty? :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: