Królikula: Kicająca Groza to pierwszy tom serii wydawnictwa Nowa Baśń, w której poznajemy przygody psa, kota i królika który niedawno dołąc...

Królikula: Kicająca groza. Recenzja książki

By | 10:00 Napisz komentarz
Królikula: Kicająca Groza to pierwszy tom serii wydawnictwa Nowa Baśń, w której poznajemy przygody psa, kota i królika który niedawno dołączył do rodziny. To opowieść pełna niesamowitego klimatu i akcji, od której nie sposób się oderwać.

Recenzja książki Królikula:


Królik nazwany Królikulą został znaleziony w kinie przez rodzinę Monroe - na filmie o Drakuli, stąd jego imię. Pies Harold i kot Czesław węszą jednak w tej sytuacji coś dziwnego. A gdy pod osłoną nocy z warzyw w lodówce zaczęły znikać soki - Czesław był przekonany, że królik jest wampirem. Kot jest fanem powieści grozy i bardzo się wkręcił w wampirzy temat, dopatrując się u królika charakterystycznych cech. Chciał chronić przed nim rodzinę i posunie się do wszystkiego, by byli bezpieczni.


Czy jest się czego obawiać? Koniecznie przeczytajcie!
Królikula to doskonała książka z dreszczykiem. Bardzo oryginalne ilustracje nadają jej klimatu. Perypetie członków rodziny Monroe porwały nas od pierwszych stron i teraz już wiemy, że musimy przeczytać kolejne tomy!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: