Basia , bohaterka książek Zofii Staneckiej, to ulubienica wielu dziewczynek! Powstało o niej tak wiele pozycji, traktujących o różnych temat...

Kartonowe nowości z serii Basia i Franek

By | 18:00 Napisz komentarz

Basia, bohaterka książek Zofii Staneckiej, to ulubienica wielu dziewczynek! Powstało o niej tak wiele pozycji, traktujących o różnych tematach, że każdy znajdzie coś, co go zainteresuje i z czym będzie się mógł utożsamić. Ale co zrobić, gdy czytelnicy Basi mają młodsze rodzeństwo, które też chce sięgnąć po książki i oglądać te piękne ilustracje? Podsunąć mu kartonową serię Basia i Franek!


Recenzja filmowa:


Basia, Franek i jedzenie to pierwsza z czterech nowości, a jedna z dwóch basiowych książek, których recenzję dzisiaj dla was przygotowałam. To opowieść o tym, co Franek chciałby zjeść, a czego niekoniecznie. O zabawie jedzeniem, o smakołykach, ale też o tym, co się jeść powinno. A na samym końcu jest owocowa zagadka!Basia, Franek i zasypianie to historia, z którą na pewno wiele maluchów w wieku Franka mogłoby się utożsamić. Franek nie chce spać, chce się bawić. Basia jeszcze przecież nie leży w łóżku... Ale dla małego Franka jest już czas do spania. Czy opowieść na dobranoc udobrucha malucha? A może kołysanka? Basia znajdzie sposób, aby namówić swojego braciszka do położenia się i spania. I złość szybko przejdzie, a kocykiem wcale nie trzeba było rzucać :)Basia i Franek to niewielkie, kartonowe książeczki idealne dla małych czytelników! Są kolorowe, mają niewiele tekstu i zagadki na końcu. To książki stworzone dla młodszego rodzeństwa miłośników Basi i doskonale się w tej roli sprawdzą. Kolejne pokolenia zarażą się basiową miłością i gdy podrosną i przestaną niszczyć kartki, będą mogły poznać więcej przygód tej niezwykle sympatycznej dziewczynki i jej rodzinki. My Basię uwielbiamy i zapoznanie się z nią na kartach książek bardzo wam polecamy!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: