Bajka Trolle 2 nareszcie w kinach! Nam przyjdzie zaczekać na premierę na dvd, a do tego czasu będziemy zaczytywać się w trollowych historia...

Trolle 2 - bajkowe nowości książkowe od Harper Kids!

By | 10:00 Napisz komentarz

Bajka Trolle 2 nareszcie w kinach! Nam przyjdzie zaczekać na premierę na dvd, a do tego czasu będziemy zaczytywać się w trollowych historiach w książkach wydawnictwa Harper Kids. W pięknych, bajecznie kolorowych nowościach!


Recenzja filmowa:


Trolle 2: 600 naklejek to książeczka z zadaniami i - jak tytuł wskazuje - setkami naklejek. To gratka dla naklejkowych maniaków! Bajecznie kolorowa, pełna łamigłówek idealnych dla dzieci potrafiących czytać (lub młodszych z pomocą rodzica). Lubimy takie kreatywne książeczki, są w użyciu praktycznie przez cały rok - czy to na wyjazdach, czy latem w ogrodzie w cieniu drzew, czy w długie, domowe jesienno-zimowe wieczory - zawsze jest dobra okazja na odrobinę umysłowego wysiłku w tak przemiłym bajkowym towarzystwie!
Seria Moje Bajeczki jest nam i zapewne wam również, doskonale znana. To niewielkie, kwadratowe książeczki z bajecznie kolorowym wnętrzem i dużą ilością tekstu (jak na ich niewielki wymiar). Ku naszej radości, seria ta wzbogaca się co rusz o nowe tytuły - i Trolle 2 również zostały w niej wydane!


To idealne książeczki do zabrania ze sobą praktycznie wszędzie. W trollowej są cztery historie, pięknie zilustrowane i bardzo wciągające. Choć dla fanów trolli, nie ma niewciągających opowieści o nich :) Każda jedna sprawia, że nie można się od lektury oderwać!
Seria Nowa Kolekcja Bajek to jedna z moich ulubionych książkowych serii. Wyróżnia ją niesamowita okładka - twarda, ale zarazem mięciutka jak poduszka. Książka jest dużego formatu i ma również bajecznie kolorowe wnętrze - to kinowa bajka przeniesiona na papier. Niczym się nie różni od filmowego odpowiednika, oglądając te ilustracje moglibyśmy odnieść wrażenie, że oglądamy bajkę. Cudo!


Te nasze dwie trollowe nowości książkowe dużo różni, ale coś je też łączy. A co takiego? Obejrzyjcie koniecznie film, tam o tym opowiadam :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: