Ptyś i Bill: Pamiętniki Billa , czyli siódmy zbiorczy tom egmontowej serii Komiksy są super! - to ogromna dawka humoru, dynamicznych ilustra...

Ptyś i Bill w siódmym tomie komiksu

By | 10:00 Napisz komentarz

Ptyś i Bill: Pamiętniki Billa, czyli siódmy zbiorczy tom egmontowej serii Komiksy są super! - to ogromna dawka humoru, dynamicznych ilustracji i gwarantowanej dobrej zabawy.


Recenzja filmowa:


> tu kupisz <


Komiksy są na prawdę super i zdecydowanie warto je czytać - kto jeszcze o tym nie wie, niech spróbuje na własnej skórze! Wybór komiksów jest ogromny, sama seria Egmontu ma tak wiele publikacji i dla chłopców i dla dziewczynek, że każdy na pewno znajdzie coś, co go zainteresuje.


Ptyś i Bill to krótkie historyjki, na jedną stronę, które z pozoru nie za bardzo się ze sobą łączą, ale całość tworzy świetny zbiór o przygodach małego chłopca Ptysia i jego pieska Billa. Bill zrobi wszystko dla Ptysia. Popędzi mu na ratunek w każdej sytuacji, a że przy okazji niechcący pomógł mu wyrwać zęba..? No cóż, zdarza się :)


Ptyś i Bill to komiksy pełne humoru, niezwykle kolorowych ilustracji które kipią emocjami bohaterów - uwielbiam to w komiksach! To, że patrzysz na scenkę i doskonale wiesz, co czuje bohater. Sama chętnie podczytuję komiksy, jest to zdecydowanie inne czytelnicze doświadczenie niż książki. Komiksy najfajniej czyta się samodzielnie, ale z młodszymi dzieciaczkami też można próbować po nie sięgać. Ja z Martynką czytałam, a teraz próbujemy z Oliwką, choć ona głównie sama chce opowiadać co się dzieje na ilustracjach - ale to też dobrze. Ważne, żeby snuć jakąś historię... :)


www.egmont.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: