Akceptuję, co czuję to seria książek wydawnitwa Harper Kids, które każdy powinien znać! Tak wartościowe książki wspierające dzieci w ich ro...

Akceptuję, co czuję - ta seria powinna być w każdym domu

By | 10:00 Napisz komentarz

Akceptuję, co czuję to seria książek wydawnitwa Harper Kids, które każdy powinien znać! Tak wartościowe książki wspierające dzieci w ich rozwoju, w tak świetny sposób zachęcające do interakcji, nie często się zdarzają. Harper Kids ma w swej ofercie pięć książek z tej serii i dwie z nich - nowości, dzisiaj wam pokażę.


Recenzja filmowa:


Prawa Dziecka to bardzo ważna książka. Porusza temat nie tylko dziecięcych praw - maluch dowie się z niej również innych informacji. To książka z zadaniami, w które warto zaangażować się razem z dzieckiem. W ogóle uważam, że przy czytaniu tych książek rodzic zawsze powinien być obok i tłumaczyć, odpowiadać na pytania, rozmawiać. Warto być obok i wspierać, bo to wcale nie są łatwe tematy.


Każda książka ma kolor przewodni - Prawa Dziecka jest pomarańczowa. Na końcu jest poradnik dla rodziców, od którego ja zaczęłam lekturę i myślę, że warto tak niecodziennie - od końca, rozpocząć przygodę z książką.
Bracia i Siostry totalnie wyczerpuje temat tego, co jest między rodzeństwem. Pozwala zaakceptować, zamiast walczyć i rywalizować. Jest fantastyczna! Pokazuje, że wcale nie tak samo rodzice kochają swoje dzieci. Koniecznie sięgnijcie po książkę jeżeli macie więcej niż jedno dziecko. Pozwala dużo zrozumieć, dużo obaw rozwiewa i sprawia, że w innym świetle spoglądamy na rodzeństwo. To must have w dziecięcej biblioteczce!Cała seria Akceptuję, co czuję jest świetna. Warto ją znać i zdecydowanie warto ją w domowej biblioteczce mieć. Pozwala oswoić emocje poprzez ciekawe ćwiczenia i pokazuje, że nie ma się czego obawiać - każdy czuje. Grunt, to nauczyć się z tym czuciem żyć i odpowiednio go interpretować, a także reagować. To doskonała seria!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: