Nauka języka angielskiego to ważna rzecz. W dzisiejszych czasach możliwości jego nauki jest bardzo dużo, również z domu. Możemy na przykład ...

Bobby i biuro tajemnic - Kurs angielskiego w formie filmów

By | 14:00 Napisz komentarz

Nauka języka angielskiego to ważna rzecz. W dzisiejszych czasach możliwości jego nauki jest bardzo dużo, również z domu. Możemy na przykład zainwestować w roczny kurs online, w formie angażujących filmów.


Na wstępie trzeba zaznaczyć, że zajęcia od 1 do 15 są dla wszystkich bezpłatne! Wszelkie informacje jak wziąć w nich udział, są na stronie Bobby i biuro tajemnic - klik. Filmiki nagrywane są przez pana Jarka, któremu towarzyszą pacynki. Jak wygląda lekcja? Oglądamy po prostu filmik, w trakcie którego poznajemy nowe słownictwo i sformułowania w języku angielskim. Filmy są nagrane w taki sposób, że angażują małego kursanta, zachęcają do powtarzania nowo poznanego słownictwa.


Moje dziewczyny bardzo się wciągnęły w oglądanie i całkiem sporo nowego słownictwa dzięki Bobbiemu poznały. Kurs cały czas trwa (od września do czerwca) i można wziąć w nim udział, a jako że pierwsze lekcje są za darmo - warto sprawdzić, czy dziecku będzie odpowiadać ten sposób nauki języka angielskiego.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: