Mulan: Opowieść Obrazkowa to całkiem nowy wymiar książek od wydawnictwa Harper Kids - połączenie standardowej opowieści z komiksowymi eleme...

Mulan w opowieści obrazkowej

By | 10:00 Napisz komentarz

Mulan: Opowieść Obrazkowa to całkiem nowy wymiar książek od wydawnictwa Harper Kids - połączenie standardowej opowieści z komiksowymi elementami i kolorowanką! 


Recenzja filmowa:Ta niepozorna książka skrywa w sobie wszystko to, co najważniejsze z bajki Mulan. Wszystko to, co pamiętam, wszystko co być musi. Piękna oprawa graficzna i te niezwykłe elementy komiksowo-kolorowankowe sprawiają, że lektura jest czymś niesamowitym!


O czym jest Mulan? To opowieść o dziewczynie, która chcąc sprostać wymaganiom swatki, stara się zrobić wszystko aby nie przynieść wstydu rodzinie. Niestety, nie do końca idzie po jej myśli...
Mulan postanawia się zastąpić swojego ojca i udać się zamiast niego do wojska. Przebiera się za chłopca i znów będzie próbować robić wszystko, aby nie zawieźć rodziny... Po drodze spotka przesympatycznego smoka Muszu - jak ja go uwielbiam! To zdecydowanie mój ulubiony bohater z bajki o Mulan :)


Mulan to bajka mojego dzieciństwa, więc przed lekturą miałam co do książki duże oczekiwania - i nie zawiodłam się. Doskonale się bawiłam, tak samo zresztą jak moje dziewczyny!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: