Minionki zaatakowały stacje CIRCLE K ! Za pięć naklejek otrzymywanych podczas tankowania lub robienia zakupów na stacji - można mieć pluszak...

Minionki atakują stacje Circle K!

By | 10:00 Napisz komentarz

Minionki zaatakowały stacje CIRCLE K! Za pięć naklejek otrzymywanych podczas tankowania lub robienia zakupów na stacji - można mieć pluszaka! Albo minionkową szklankę. To kolejna akcja sieci Circle K, która zdecydowanie zachęca do bycia stałym klientem :)


O Minionkach w filmie:


Co zrobić, aby mieć takiego przeuroczego pluszowego Minionka? Oczywiście tankować i/lub robić zakupy na stacjach Circle K i zbierać naklejki. Na poniższej grafice możecie zobaczyć, jak to dokładnie wygląda, ile naklejek dostajemy w przypadku tankowania i zakupów.


Wystarczy sześć naklejek, żeby dostać duży rabat na pluszowe Minionki lub minionkowe szklanki! Myślę, że to fajna cena jak za tak duże pluszaki - no i wystarczy uzbierać tylko sześć naklejek, a nie kilkadziesiąt. Ja to lubię!


Za każde tankowanie i/lub zakupy uprawniające do odebrania znaczka - dostajemy saszetkę. W środku poza naklejką do zbierania, jest też naklejka magnetyczna! Można uzbierać niezłą kolekcję tych naklejek! My je mamy na lodówce, trzymają się rewelacyjnie a są przeklejane praktycznie codziennie... Podobno wystarczy je przetrzeć mokrą ściereczką gdy przestaną się przyklejać, ale nie musiałyśmy jeszcze tego sprawdzać :)Akcja minionkowa trwa do 9 grudnia, jest więc jeszcze sporo czasu aby na niejednego Minionka i szklankę naklejki nazbierać. Naszą kolekcję możecie zobaczyć w filmie, a my zbieramy dalej!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: