Kociołek Opowieści to przepiękna podróż przez gatunki literackie. Od baśni, przez reportaż, epos, po kryminał. I więcej! Ta wcale nie taka ...

Kociołek Opowieści, czyli podróż przez gatunki literackie

By | 10:00 Napisz komentarz

Kociołek Opowieści to przepiękna podróż przez gatunki literackie. Od baśni, przez reportaż, epos, po kryminał. I więcej! Ta wcale nie taka mała książka pokaże, czym się różnią gatunki literackie, po czym je odróżnić od innych, z czego się składają... Zapraszam na recenzję.


Recenzja filmowa:


Tutaj sprawdzisz, gdzie kupić najtaniej - klik.


Przed każdą historią jest krótki opis danego gatunku, a później lektura. Każda inna, każda wartościowa i pięknie zilustrowana! Znajdziemy tutaj epos o ptakach walczących o swoje prawa, magiczną baśń o rybaku który szukał księżyca, zabawną bajkę o mamucie wyruszającym w świat, fantasy o dziewczynce w świecie niezwykłych stworzeń, szaloną opowieść o dentyście i zębie, poruszający reportaż o kocie który zaginął rodzinie uciekającej przed wojną, a na końcu kryminał o kradzieży modeli planet.


Kociołek Opowieści to totalny misz-masz literacki, to cudowna książka! Pozwala odkryć wszystkie kolory literatury. Ta książka skrywa w swym wnętrzu magiczny świat, w którym warto się zanurzyć. Takiej literackiej przygody nie przeżyjecie nigdzie indziej :)


www.egmont.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: