Nosorożka Papti powraca! I zabiera nas w podróż do amazońskiej dżungli, gdzie udaje się wraz z leniwcem odwiedzić jego rodzinne strony. I......

Biuro podróży Nosorożki Papti tom 2

By | 10:00 Napisz komentarz

Nosorożka Papti powraca! I zabiera nas w podróż do amazońskiej dżungli, gdzie udaje się wraz z leniwcem odwiedzić jego rodzinne strony. I... na trochę tam zagości.


Recenzja filmowa:


Papti w dżungli otworzy filię swojego biura podróży! Przed nami więc kolejne zwierzęce przygody, kolejne rozwiązane problemy, kolejne pocztówki z wakacji z podziękowaniami dla naszej nosorożki. Biuro Podróży Nosorożki Papti to urocza, niesamowicie kolorowa seria książek przygodowych dla młodych czytelników! I drugi tom jest równie wciągający i ciekawy, jak pierwszy - do którego regularnie wracamy. W "górze na horyzoncie" nosorożka będzie chciała wydostać się jak najszybciej z tego tak nowego dla niej miejsca, choć z drugiej strony doskonale znanego - przecież to dżungla. Jednak leniwiec, z którym tutaj przybyła, uciął sobie drzemkę, a Papti nie chciała odejść bez pożegnania. Została. Poznała mieszkańców dżungli i w końcu postanowiła otworzyć filię swojego biura podróży. I tyle wam powiem, nic więcej nie zdradzę, przeczytajcie sami co się tutaj działo! :)


Książki o Papti są niesamowicie kolorowe, a historie bardzo przygodowe. Poznajemy wraz z nosorożką nowe miejsca, krainy, a także oczywiście zwierzęta i ich rodziny. Od bezkresu dżungli, po najwyższe szczyty gór. Takie rzeczy tylko z Papti! :)
www.wilga.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: