Opowieści z dreszczykiem to książki idealne na Halloween! Ale nie tylko - sprawdzą się świetnie dla każdego dziecka, które lubi się bać. Oc...

Opowieści z dreszczykiem Maszy i Niedźwiedzia oraz Disneya - Książki idealne na Halloween!

By | 18:00 Napisz komentarz

Opowieści z dreszczykiem to książki idealne na Halloween! Ale nie tylko - sprawdzą się świetnie dla każdego dziecka, które lubi się bać. Oczywiście nie jest tutaj aż tak strasznie jak mogłoby się po tytule wydawać :) A o czym są te historie?


Recenzja filmowa:


Straszne Opowieści Maszy to książka na podstawie odcinków o takim samym tytule - tak głosi napis drobnym druczkiem. Nie znamy niestety wersji telewizyjnej, ale z wypiekami na policzkach dziewczyny usiadły do lektury! Oli lubi Maszę i choć przez moment przemknęło mi przez myśl, że wystraszy się tutaj czegoś, ale totalnie nic takiego miejsca nie miało. Historie, które opowiada Masza są ciekawe i wcale nie takie straszne. Wręcz bym powiedziała, że z pewną dozą humoru. Ale o czym dokładnie - dowiecie się, jak przeczytacie książkę!


Okładki książek z tej serii świecą w ciemności. Niezły czad! Super to robi wrażenie - w ciemnym pokoju, na stoliku nocnym, leży sobie świecąca książka!Opowieści Disneya to mój faworyt z tej dwójki, a wszystko dlatego że kocham bajki Disneya. Znam oryginały wszystkich, o których w książce przeczytamy. I oczywiście z dużym zaciekawieniem zaczęłam dziewczynom czytać tę lekturę i nie rozczarowałam się! Historie są świetne!


Wydawnictwo Harper Kids na okładce równa się książka, którą warto mieć. Tak jest! Widząc logo Harper można książkę brać w ciemno. Rozczarowania nie będzie. A przynajmniej ja jeszcze na taką nie trafiłam, która by rozczarowała mnie wnętrzem.


Kolekcjonuję wszystkie książki Disneya, jakie wpadną mi w ręce i podczytuję sobie je czasami wieczorami, gdy dziewczyny już śpią. Oczywiście im też czytam, nie jestem samolubna :) Ale lubię to, na prawdę to lubię, te bajki przypominają dzieciństwo, kojarzą się z beztroską. Można się przy nich zrelaksować, nawet gdy jest odrobinę strasznie :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: