Emi i Tajny Klub Superdziewczyn to seria książek o perypetiach przyjaciółek (i jednego chłopaka). Każdy tom jest o czymś totalnie innym, al...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn w podróży Dookoła Świata

By | 18:00 Napisz komentarz

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn to seria książek o perypetiach przyjaciółek (i jednego chłopaka). Każdy tom jest o czymś totalnie innym, ale one wszystkie się ze sobą w pewien sposób łączą, dlatego najlepiej czytać od początku. Pokazywałam wam już niejedną książkę z tej serii, a dziś Dookoła Świata - który zabierze nas w podróż od tytułowej Kalifornii, po azjatyckie bezdroża!


Recenzja filmowa:


Sprawdź, gdzie kupić - klik.


Nie wiem, co ma w sobie ta Emi że książki o niej to taki fenomen. Że tak chętnie się po nie sięga i zanurza w lekturze. Że na każdy tom wyczekuje się z wypiekami na policzkach. Dookoła Świata, który to dopisek widzimy na okładce Kalifornii być może oznacza, że pojawi się nowa podseria - podróżnicza! Przyznam, że bardzo nas to zaintrygowało i czekamy na kolejne... :)


Wraz z Emi i jej przyjaciółmi wybierzemy się w podróż. Wylądujemy w Los Angeles, odwiedzimy angielską królową, przemierzymy azjatyckie ulice... Wszystko w tak cudowny sposób przedstawione, że mamy wrażenie jakbyśmy tam na prawdę byli! Opisy otoczenia zachwycają, możemy sobie dokładnie wyobrazić, jak to wszystko wygląda. I mimo, że książka za wiele ilustracji nie ma - bardzo pobudza wyobraźnię.

Seria o Emi dorasta razem z czytelniczkami, co jest świetne! Każdy kolejny tom to Emi odrobinę starsza, bogatsza o kolejne doświadczenia. To mi się bardzo podoba! Z dziewczynką nie trudno się utożsamić.


www.wilga.com.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: