Seria Nierozłączki wydawnictwa Harper Kids to przezabawne książki o przygodach Lilki i Pestki - przyjaciółek, które wcale nie miały się ze ...

Seria Nierozłączki - O balecie i grzeczności...

By | 10:00 Napisz komentarz

Seria Nierozłączki wydawnictwa Harper Kids to przezabawne książki o przygodach Lilki i Pestki - przyjaciółek, które wcale nie miały się ze sobą przyjaźnić. Ostatnio seria wzbogaciła się o tom 5 i tom 6 - baletową przygodę i grzeczność ponad wszystko...


Recenzja filmowa:


Tutaj sprawdzisz, gdzie kupić - klik.


Lilka i Pestka mieszkają przy tej samej ulicy, czy też raczej zaułku o wdzięcznej naleśnikowej nazwie. Są totalnie różne i nic nie wskazuje na to, że mogłyby się zaprzyjaźnić. A jednak... Pewnego dnia los sprawia, że ich drogi się spotykają i odtąd rodzi się między nimi przyjaźń. Na dobre i na złe.


W najnowszych tomach przeczytamy m.in o tym, jak to jest starać się być grzeczną przez cały czas, dla każdego. Czy to jest proste..? Dziewczyny przekonają się o tym na własnej skórze. A w drugiej książce poznamy balet, przy okazji lektury dowiemy się kilku pojęć charakterystycznych dla tej dziedziny tańca i niejednokrotnie uśmiechniemy się widząc, jak nasze baletnice próbują sprostać zadaniu. Zostaną kałamarnicami!


Lilka i Pestka są super. A książki o nich - fantastyczne! Jeżeli nie znacie tej serii, polecam poznać i przekonać się, czy wy też zaprzyjaźnicie się z dziewczynkami.


www.egmont.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: